Привітання

      Дорогі брати і сестри. Ми щиро раді Вас вітати на нашому сайті Церкви Різдва Богородицісмт  Криве Озеро, Миколаївської області. Приносимо вибачення що картинка на головній сторінці не відповідає назві сайту, але з часом ми змінимо дизайн на відповідний. Адже це тільки перші кроки роботи в інтернеті.

   Тривалий час наш храм був закритий для віруючих. А в 1990році Богослужіння відновилось.

     Наші парафіяни дуже люблять свою Церкву. Докладають всіх зусиль для її благоустрою. Це можна побачити на фотографіях. Діти. молодь і люди старшого покоління активно відвідують Божі служби в недільні дні і в свята.

    В 2009році на Церковній стіні відбулоcь явлення образу Божої Матері.

    Настоятель храму митрофорний протоієрей Леонід Лотоцький, видав дві книги з проповідями під назвою: "Життєва стежина" і "Зміни себе". Проповіді написані  просто і доступно для всіх, хто уже є православним християнином і для тих, хто тільки шукає дорогу до Бога.

   Також під керівництвом о. Леоніда проводяться християнські вечори з концертами в яких беруть участь наші парафіяни. Такі концерти під загальною назвою "Зігріймо любов’ю серця" проходять не тільки в Кривому Озері але і по селах району і в сусідніх районах і областях.

Ми раді вітати всіх на нашому сайті, а також в нашому Храмі. Хай благословить Вас Господь.