Блог

Головна » 2010 » Серпень » 8 » Протоієрей Олександр Мень.
19:27
Протоієрей Олександр Мень.
      Протоієрей Олександр Мень був священиком російської православної церкви. Разом з тим, це був видатний Богослов, проповідник, автор багатьох книг "Син людський" "Господи прости нас грішних", "На порозі Нового заповіту" і ще багатьох інших. Діяльність О.Олександра припала на 80 роки, коли ще країна називалась Радянський Союз і віра в Бога жорстоко переслідувалась.  Але попри все, він йшов до людей, в основному до інтелігенції з своїми проповідями про Господню істину. Біолог за світською освітою і священик за Господнім покликанням він збирав повні зали слухачів і настільки просто і дохідно проповідував, писав свої книги що в часи його життя не можна було найти кращої і доступнішої православної літератури.
     Ми рекомендуємо його книги читати всім хто цікавиться християнством. Читаючи його книги, наче переміщаєшся в час коли жив Ісус Христос. Настільки все зрозуміло. Багато, дуже багато людей з страхом і трепетом думають про Страшний суд. Але не треба жити в жахові через це. Книга о. Олександра "Апокаліпсис" розставить всі крапки над і і ми з полегшенням зрозуміємо що все не так страшно як нам здається.
  Варто в пошуку інтернету набрати О.Мень Книги і ми отримаємо багато можливостей читати його книги, і слухати аудіокниги. Придбати книги Олександра Меня можна в м. Миколаїв по вул. Радянська біля книжкового магазину є палатка православної літератури.
Переглядів: 878 | Додав: otec | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 Yacaira   [Матеріал]
Thanks for helping me to see things in a dienfrfet light.

Ім`я *:
Email *:
Код *: