Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Молитва дружини

Молитва дружини

Господи, допоможи мені стати хорошою дружиною. Я розумію, що не зможу зробити цього без Твоєї допомоги. Позбав мене від егоїзму, нетерпіння і дратівливості і перетвори їх на доброту, жертовність і покірливе довготерпіння. Звільни мене від поганих звичок і поганого настрою, від грубих слів і бажання захиститися, дай мені доброту, добрість, вірність, м'ягкість і навчи мене стримувати емоції. Вилікуй моє серце від жорстокості і сокруши стіну ворожнечі між мною і моїм чоловіком потужною силою Твого одкровення.

Дай мені нове серце і створи в ньому любов, світло і радість. Я не можу сама впоратися зі своїми слабостями і поганими рисами вдачі, лише Ти можеш змінити мене. Покажи мені гріх в моєму серці, особливо по відношенню до мого чоловіка. Я прошу вибачення за те, що не любила і не поважала його належним чином; за те, що злилася на нього, критикувала його і була злопам'ятною. Допоможи мені позбавитися від образи, гніву і розчарування і пробачити його так, як можеш пробачати лише Ти повністю, без всяких нагадувань про минуле. Зроби так, щоб я зуміла вилікувати наш шлюб, принести в нього світло. Відроди між мною і чоловіком здорове спілкування і врятуй нас від відчуження; відведи нас від порогу, за яким починається розлучення.  Допоможи мені стати помічницею і другом йому. Допоможи мені зробити наш дім мирним, спокійним місцем, куди він завжди повертатиметься з радістю. Навчи мене піклуватися про себе, щоб залишатися привабливою для чоловіка. Допоможи мені стати повною сил, цілісною жінкою багатою інтелектуально, душевно і духовно.

Допоможи мені стати жінкою, якою він міг би пишатися як дружиною. Я приношу всі мої надії до Твого хреста. Я звільняю мого чоловіка від обов'язку задовольняти ті мої потреби, які можеш задовольнити лише Ти. Допоможи мені приймати його таким, який він є, і не намагатися змінити його. Я розумію, що він не може стати абсолютно іншою людиною, але в той же час я сподіваюся на дивні зміни в нім, які можеш створити лише Ти. Змінюй його так, щоб це було йому на благо. Я повністю визнаю, що жоден з нас не досконалий і ніколи не буде таким. Лише Ти, Господи, довершений і я сподіваюся, що Ти допоможеш нам наблизитися до досконалості.  Навчи мене молитися за чоловіка і зроби мову моєї молитви дійсною мовою любові. Якщо наша любов померла, воскреси її. Покажи мені, що є дійсна любов, і навчи проявляти її так, щоб мій чоловік зміг відчути це. Створи єдність між нами, щоб ми у всьому мали згоду. Хай же Бог терпіння і втіхи «дарує нам бути в однодумності між собою, за вченням Ісуса Христа» (Рим. 15:5). Зроби так, щоб ми стали однією командою і припинили змагатися один з одним або боротися за незалежність; навчи нас працювати разом, не помічаючи помилок і слабкостей один одного, ради великого блага нашого подружнього союзу. Навчи нас прагнути до світла і бути опорою один одного. Так будемо ми «з’єднані  в одному дусі і в одних думках» (1 Кори. 1:10).  

Я молюся про те, щоб наша відданість Тобі і один одному зростала з кожним днем. Допоможи моєму чоловікові стати главою родини, згідно з Твоїм велінням. Навчи мене підтримувати і поважати його і допомагати йому виконувати свій обов’язок  глави сім'ї. Допоможи мені розуміти бажання його серця і розділяти його думку. Відкрий мені його прагнення і потреби. Показуй мені можливі проблеми ще до їх появи. Вдихни життя в наш щлюб. 

 Господи, зроби мене іншою людиною. Навчи мене по-новому, оптимістично дивитися на життя. Віднови мої стосунки з людиною, яку Ти дав мені за чоловіка. Навчи мене дивитися на нього іншими очима, наповни моє серце новою любов'ю, новим співчуттям і новим бажанням. Зроби так, щоб я стала новим Божим творінням і гідною дружиною.   «Мудрістю облаштовується дім і розумом затверджується, і з умінням внутрішності його наповнюються всяким дорогоцінним прекрасним майном» (Притч. 24:3-4).   Все, чого не проситимете в молитві, вірте, що отримаєте, і буде вам.

...

 

Категорія: Мої статті | Додав: otec (25.05.2011)
Переглядів: 719 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: