Головна » 2010 » Липень » 20 » ВИДІННЯ БОЖОЇ МАТЕРІ
22:31
ВИДІННЯ БОЖОЇ МАТЕРІ
   З того часу як явився образ Божої Матері на стіні нашої церкви, багато людей розповідають про видіння, про допомогу, про зцілення біля образу. Свідчення цих людей ми будемо подавати до Вашої уваги, а зараз пропонуємо розповіді людей, які бачили образ Божої Матері як видіння

  До нас у церкву завітали жителі м.Умань Котович Наталія З чоловіком Михайлом. Вони прийшли, щоб відправити річну панахиду по спочилій Котович Марії Йосипівні, яка проживала в Кривому Озері. І розповіли, що мама Михайла бачила видіння Божої Матері на нашій церкві. Подаємо їх розповідь, яку вони залишили в церковній книзі свідчень.

   Дудик Ніна Михайлівна, жителька м. Первомайськ Миколаївської області. 20 липня 2009р. приїхала з дочкою і зятем на похорони Котович Марії Йосипівни. Вони зупинились біля церкви, щоб купити вінки  і допоки сиділа в машині, чекаючи дітей з крамниці, була вражена видінням Діви Марії у повний зріст на стіні церки, яке явилось їй. Дивує те, що Ніна Михайлівна у той час ще не знала і не бачила образ Божої Матері який яився на стіні храму.
       Вона сприйняла явлення як особливий знак для неї, і якщо раніше молилась переважно Ісусу Христу, то тепер також молиться і Божій Матері.

Ось ще розповідь.

  Я Завадський В`ячеслав В`ячеславович українець, мешканець с. Секретарка Кривоозерського району Миколаївської області в травні 2009р., їхав з Одеси автобусом і сидів на передньому сидінні. Перед Любашівкою (сусіднє з Кривим Озером селище) високо в горі над Кривим Озером побачив контур образу Матері Божої ясніший від всіх хмар і від слідів реактивних літаків. Кум мій Микола був за кермом. Я попросив його сфотографувати цей образ телефоном, але в цей момент йому зателефонувала дружина і він почав розмову. А я, щоб не гаяти часу почав читати "Богородице Діво радуйся..."
   По закінчені молитви образ зник. Не знаю чому це сталось, але дякую Божому промислу і турботі за нас грішних. Скільки буду жити, славитиму Бога за це, і за все що буде.
Переглядів: 836 | Додав: otec | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: